Çırakoğlu, Toprağa Verildi...

Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren 80 yaşındaki Mehmet Halil Çırakoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

Çırakoğlu, Toprağa Verildi...

Önceki gün Torba Kaynar Kavşağı’nda yaşanan kazada, Bodrum’dan Milas istikametine seyreden Turgut K. İdaresindeki 34 VS 8039 plakalı otomobil ile kavşakta sola dönüş yapmaya çalışan Mehmet Halil Çırakoğlu’nun kullandığı 48 TV 167 plakalı motosikletle çarpışmış, 80 yaşındaki Mehmet Halil Çırakoğlu yaşamını yitirmişti. 

Çırakoğlu için Umurça Mahallesi’ndeki camide cenaze töreni düzenlendi. Törene Çırakoğlu’nun ailesi ve yakınları ile Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın da aralarında olduğu çok sayıda kişi katıldı. İkindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Mehmet Halil Çırakoğlu’nun cenazesi Torba Mezarlığı’nda toprağa verildi. 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada acılı aileye başsağlığı dileğinde bulunarak “Belediye İmar Müdürlüğü personelimiz Hatice Türkoğlu'nun babası, İnsan Kaynakları İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Biriminden Abidin Türkoğlu'nun kayınpederi Mehmet Halil Çırakoğlu'yu ebediyete uğurladık. Merhuma Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.