CLUB PASHA SEZONA ÜNLÜ DJ ECE TOPRAK'LA MERHABA DEDİ

Bodrum'un ünlü gece kulüplerinden Pasha Club sezonu ünlü Dj Ece Toprak ile açtı....

CLUB PASHA SEZONA ÜNLÜ DJ ECE TOPRAK'LA MERHABA DEDİ
Bodrum'un ünlü gece kulüplerinden Pasha Club sezonu ünlü Dj Ece Toprak ile açtı.

2016 Turizm Sezonu'nun başlamasıyla gece kulüpleri de kapılarını yavaş yavaş açmaya başladı. Önceki akşam Gümbet Mahallesi'nde hizmet veren Pasha Club, 2016 turizm sezonuna merhaba dedi.

Türkiye'nin ünlü bayan DJ'lerinden Ece Toprak'ın sahne aldığı gecede mekanı tıklım tıklım dolduran, çoğunluğunu "2016 Bodrum Üniversite Festivali" kapsamında Bodrum'a gelen üniversite öğrencilerinin oluşturduğu coşkulu kalabalık gönüllerince eğlendi.

Açılış öncesi Kent Haber'e konuşan Pasha Club işletmecisi Zeynel Kılıç şunları söyledi:

"2016 Turizm Sezonu malum Türkiye için henüz istendiği gibi değil. Biz de bir nevi Bodrum Turizmine katkıda bulunmak için bugün çok güzel organizasyonlarla 2016 yaz sezonunu başlatmış bulunuyoruz. Pasha Club ailesi olarak bu sene Türkiye'nin en iyi sanatçıları mekanımızda sahne alacak. Onlarla birlikte eminim ki Bodrum'a çok daha fazla ziyaretçi getireceğiz. Mayıs ayı itibariyle biz Pasha ailesinin organizasyonu altında 12 bin üniversite öğrencisi getirmiş bulunmaktayız. Kötü başlayan bir sezonda bizim getirdiğimiz 12 bin kişi Bodrum ekonomisine ciddi şekilde katkı sağlayacaktır" dedi.

Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında da Pasha organizasyonlarıyla dolu dolu bir sezon yaşayacaklarını aktaran Kılıç konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Bu sene Serdar Ortaç, Yıldız Tilbe, Fatih Ürek, Arto, Kerimcan, Duman, Kemal Doğulu ve Onur Suygun Pasha Club'ta sahne alacaklar. Türkiye'nin 2016 yılındaki en iyi kadrosu bu sene Bodrum'da olacak, Pasha'da olacak" diye konuştu.

Ece Toprak'ın çaldığı şarkılarla eğlence gece geç saatlere kadar devam etti.Sezonu açan Pasha Club'ta Cuma gecesi Arto, Cumartesi gecesi ise Kemal Doğulu sahne alacak.

Muhabir : Hamdi Yörür