Covid-19 Şüpheli Ölümler Sürüyor!

Covid-19 şüphesi ile Bodrum Devlet Hastanesi'nde tedavi altındaki Milaslı yaşlı bir kadın, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Ayrıca İstanbul'daki özel bir hastane ve Muğla Eğitim ve Araştırma hastanesinde yaşamını kaybeden 2 vatandaş da toprağa verilmek üzere Bodrum'a getirildi. Yaşamını kaybeden 3 vatandaşın da 65 yaşın üzerinde oldukları öğrenildi.

Covid-19 Şüpheli Ölümler Sürüyor!

Milas’a bağlı Çomakdağ’da yaşayan 82 yaşındaki Fatmaana Kayrak isimli kadın, bir süre önce halsizlik şikayeti ile hastaneye başvurdu. Covid-19 şüphesi ile tedavisine başlanılan Kayrak, daha sonra Bodrum Devlet Hastanesi'e sevk edildi. Sağlık durumunun ciddileşmesi üzerine tedavisine yoğun bakımda devam edilen Kayrak, kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kayrak’ın cenazesinin covid-19 tedbirleri ile Milas'ta toprağa verileceği öğrenildi.

Öte yandan yaşamını İstanbul'da sürdürüp, tedavi gördüğü hastanede yaşamını kaybeden bir vatandaş ile, Bodrum’da yaşamını sürdüren ve Muğla Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi altında olan 1 kişinin daha covid-19 şüphesiyle yaşamını yitirdiği ve vatandaşların cenazelerinin Bodrum'a getirilerek, burada toprağa verilecekleri öğrenildi.