Denizin Kızlarının Hedefi Süper Kupa
Bodrum'un hentbol sahalarındaki gururu Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Takımı, Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Kupa mücadelesi için Ankara’ya hareket etti.
![Denizin Kızlarının Hedefi Süper Kupa](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_64f7053e315d8.jpg)
HDI Sigorta Türkiye Kupası şampiyonu Armada Praxis Yalıkavak Spor Kulübü ile Kadınlar Süper Ligi'nde geçtiğimiz sezon şampiyon olan Kastamonu Belediyesi Spor Kulübü arasında oynanacak olan Kadınlar Süper Kupa müsabakası, 6 Eylül Çarşamba günü Ankara Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda oynanacak.
Saat 18.00'de başlayacak olan THF Süper Kupa karşılaşması, TRT Spor'dan canlı olarak yayınlanacak.