Depremzedelere İstihdam Hareketi

Bodrum İş İnsanları Derneği, Bodrum’a gelen depremzedelerin yeniden iş sahibi olabilmeleri için istihdam hareketi başlattı.

Depremzedelere İstihdam Hareketi

Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem sonrası Bodrum’a gelen depremzedelerin yeniden iş sahibi olabilmesi için Bodrum İş İnsanları Derneği tarafından girişimde bulunuldu. İş arayan depremzedeler, özgeçmişlerini "[email protected]" adresine göndererek veya 0543 370 48 48 numaralı telefondan dernek ile iletişime geçerek iş başvurusunda bulunabilirler. 

“Birlikte olduğumuzda her yara daha çabuk iyileşir” diyen Dernek Başkanı Mete Yılanlı, istihdam hareket ile ilgili Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Dernek olarak öncelikle tüm milletimize baş sağlığı, depremzede vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerinde bulunuyoruz. Biz dernek olarak depremin olduğu günden itibaren afet bölgelerine elimizden gelen yardımları göndermeye çalıştık. Şimdi yaraları sarma zamanı. Depremzede vatandaşlarımıza iş fırsatları sunmamız gerekiyor. Bodrum’a gelen depremzedelerimiz özgeçmişlerini mail adresimize gönderebilirler. Ayrıca telefonla ulaşabilirler. Yine dernek binamızda elden de teslim edebilirler. Biz de onların yetilerine göre iş bulmaya çalışacağız. Sadece Bodrum’da değil dilerlerse Türkiye’nin farklı şehirlerinden de iş bulma imkanı sunacağız.”