Deva Bodrum'dan Güzel Kampanya

Örgütlenmesini geçtiğimiz aylarda tamamlayarak çalışmalarına başlayan DEVA Partisi'nin Bodrum teşkilatı örnek bir kampanya başlattı. Partinin Bodrum Kadın Politikaları Başkanı Emel Tepecik başkanlığında başlatılan kampanya kapsamında, pandemi dolayısıyla zor durumda olan ihtiyaç sahibi vatandaşlara iletilmek üzere gıda ve ihtiyaç malzemesi toplandı.

Deva Bodrum'dan Güzel Kampanya

İhtiyaç sahibi vatandaşlara verilmek üzere toplanan gıda ve ihtiyaç malzemeleri, Kadın Politikalar başkanı Emel Tepecik, Teşklilat Başkanı Elvan Ayhan, Halkla ilişkiler Başkanı Ürfet Karatay tarafından koliler halinde Karaova muhtarı Muhammet Karademir’e teslim edildi.

Kadın Politikaları başkanı Emel Tepecik kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada "Pandemi dolayısıyla arkadaşlarımızla toplanıp bir çalışma yaptık bunu yaparken düşündüğümüz tek şey komşusu aç yatarken tok uyuyamayan bir milletin evlatları olarak sorumluluğumuzu bir nebze de olsa yerine getirmekti. Bu çalışmalarımız hem teşkilatımız, hem de Bodrumlu merhametli ve hayırsever vatandaşlarımızın katılımıyla artarak sürecek" dedi.

Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Billorer de yaptığı açıklamada; "Arkadaşlarımızın bu hassas davranışları beni çok mutlu etti. Bu tür çalışmaları diğer başkanlıklarımız ve vatandaşlarımızın katılımı ile birçok konuda farkındalık yaratmak ve Bodrum’u kıyısal ve kırsalıyla buluşturmak için ahenk içinde yapmaya devam edeceğiz" dedi