Devlet Hastanesine Anjiyo Cihazı

Sağlık Bakanlığı tarafından Bodrum Devlet Hastanesi’ne anjiyografi cihazı gönderildi. Hastanede önümüzdeki günlerde anjiyo yapılmaya başlanacak.

Devlet Hastanesine Anjiyo Cihazı

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz’ün, Bodrum ve Fethiye Devlet Hastaneleri için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan talep ettikleri Anjiyografi cihazları, Fethiye ve Bodrum Devlet Hastanesi yetkililerine teslim edildi.

Bugün itibariyle Bodrum Devlet Hastanesi’ne getirilen cihazın kurulumu yapılacak. Cihazı kullanacak personelin eğitimlerinin tamamlanmasının ardından anjiyografi cihazı faaliyete geçecek. 

Bodrum’da sadece Acıbadem Hastanesi’nde yapılabilen anjiyo işlemi, önümüzdeki günlerde Bodrum Devlet Hastanesi’nde de yapılmaya başlanacak. 

Fethiye ve Bodrum Devlet Hastanelerine teslim edilen Anjiyografi cihazlarına ilişkin ortak bir açıklama yapan AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, “Sayın Sağlık Bakanımızdan Fethiye ve Bodrum Devlet Hastanelerine Anjiyografi cihazı talep etmiştik. Sayın Bakanımız ilk alımlarda, Fethiye ve Bodrum’a Anjiyografi cihazı verileceğini müjdelemişti. Bugün Fethiye ve Bodrum Devlet Hastanelerimize Anjiyografi cihazları teslim edildi. Kurulum işlemlerine başlanacak ve en kısa sürede kıymetli hemşerilerimizin hizmetine sunulacak. Fethiyeli ve Bodrumlu hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun. Seçim sürecinde hemşerilerimize ne söz verdiysek, bir bir yerine getiriyoruz. Hemşerilerimiz bize inanmaya ve güvenmeye devam etsin. Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da yatırım ve hizmetlerimiz devam edecek. Hemşerilerimizin en modern cihazlarla ve donanımlı sağlık kuruluşlarında hizmet alması için çalışıyoruz. Muğlamıza destekleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya sevgili hemşerilerimiz adına en kalbi teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadelerine yer verdiler.