Drone Sipariş Etti, Şal Geldi...

Bodrum’da Çin merkezli dünyaca ünlü online alış veriş sitesinden drone sipariş eden Mehmet Şahin, kargoda drone yerine şal olduğunu görünce şaşkına döndü. Şahin, ilgili firma hakkında şikayette bulundu.

Drone Sipariş Etti, Şal Geldi...

Bodrum’da yaşamını sürdüren Mehmet Şahin, küresel çapta faaliyet gösteren alibaba adlı alış veriş sitesinden yaklaşık 3 hafta önce drone siparişi verdi. 600 TL’ye sipariş veren Şahin, bugün Çin’den gelen kargosunu aldı. Paketi açan Şahin, drone yerine şal olduğunu görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. 

Paketin üzerine drone yazmasına rağmen içinden şal çıktığını söyleyen Mehmet Şahin, satıcı firma hakkında şikayetçi olduğunu söyledi. 

Kent Haber’e açıklama yapan talihsiz adam, bugün teslimatını almak üzere kargo firmasına gittiğini ifade ederek şöyle dedi:

“Ben 2 ürün sipariş etmiştim, ürünün biri geldi. İkinci ürün drone olacaktı ama şal göndermişler. Ben drone bekliyordum ama kargodan şal çıktı. Şaşkına döndüm. Ben 600 TL vermiştim ama onlar bana 50 TL değerinde şal gönderdiler. İnternet üzerinden şikayetimi dile getirdim. Artık bana paramı mı verirler, yoksa drone mu gönderirler bilmiyorum. Aldığım drone ucuz ve amatör bir drone idi. Merakımı gidermek için alayım dedim ama şal geldi.”