DÜNYANIN EN ZENGİNLERİ BODRUM'U SEÇİYOR

Dünyaca ünlü ekonomi dergisi FORBES'in her yıl yayınladığı dünyanın en zengin 100...

DÜNYANIN EN ZENGİNLERİ BODRUM'U SEÇİYOR
Dünyaca ünlü ekonomi dergisi FORBES'in her yıl yayınladığı dünyanın en zengin 100 ismi arasında kendine yer bulmuş bir gurup İtalyan milyarder tatil için Bodrum'u tercih etti.

Roma'dan Bodrum'a gelen bir grup İtalyan işadamı, kiraladıkları süper lüks yatla tatile çıktı. Tatil için Bodrum'u tercih eden milyarder İtalyan işadamları kiraladıkları "Air" isimli megayatla Yalıkavak açıklarında görüntülendi.

Alınan bilgiye göre, aralarında ekonomi dergisi Forbes'in 2011 yılında dünyanın en zengin 100 iş adamı arasında gösterdiği bazı kişilerin de bulunduğu bir grup işadamı, özel uçakla Roma'dan Milas- Bodrum Havalimanı'na geldi.

Havalimanından helikopterle Yalıkavak Mahallesi açıklarında demirli bulunan, 2011 yılı yapımı, 81 metre uzuluğunda, 12 metre genişliğindeki süper lüks mega yat "Air" isimli tekneye gelen işadamlarının Bodrum koylarını ve Yunan adalarını gezeceği öğrenildi.

İş adamlarının mavi tura çıktığı yat, mini denizaltısı, kütüphanesi, sinema salonu ve fitness salonuyla dikkati çekiyor.

Bölgede tatilini sürdüren yerli ve yabancı tatilcilerin de ilgisini çeken yat, bir süre Yalıkavak açıklarında demirledikten sonra koylara hareket etti.