Görkemli Lansmanda Buluştular...

Bodrum'un önde gelen firmalarından Çağdaş Holding'in, Decosta Grup ortaklığında geliştirdiği Mahal Bodrum projesinin lansmanı, Bodrum emlak piyasasının nabzını tutan sektör iş birlikçilerinin katılımıyla, Akana Cennet Koyu’nda düzenlenen görkemli bir davet ile gerçekleştirildi.

Görkemli Lansmanda Buluştular...

30 yılı aşkın süredir Bodrum’da inşaat ve turizm sektörü başta olmak üzere çok sayıda önemli projeye imza atan Çağdaş Holding, Decosta Grup ortaklığıyla geliştirdiği Mahal Bodrum projesinin lansmanını, gayrimenkul uzmanlarının ve Bodrum emlak sektörünün öncü isimlerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu üyesi Dağlarca Çağlar’ın ev sahipliğinde, Bodrum’un en gözde butik otellerinden biri olan Akana Cennet Koyu’nun otantik atmosferinde düzenlenen lansman gecesi, davetlilerin büyük beğenisini topladı. Lansman, Bodrum emlak piyasasının nabzını tutan kurumsal ve bireysel emlak şirketlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Yaklaşık 400 emlakçının katıldığı davette davette, Dağlarca Çağlar projenin özellikleri ve ayrıcalıklarından bahsetti. Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Dağlarca Çağlar, Konacık mahallesindeki 2’ici projelerine başladıklarını ifade ederek “İlk etabımızda müstakil havuzlu villalarımızı tamamlamıştık. 2’inci etabımızda yaklaşık 40 anahtarımız olacak. Bunlarda 16 tane bahçeli daire, 24 adet müstakil villamız olacak. Bunların yanı sıra 1700 metrekarelik bir sosyal yaşam alanı olacak.

Projemizde ev sahiplerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yaşam alanı ve mahalle sıcaklığı oluşacağımızı düşündüğümüz için Mahal Bodrum ismini verdik. Çok nitelikli, değer katan bir iş olacağına inanıyoruz. İnşallah önümüzdeki ay inşaat sürecine de başlamış olacağız. İnşaat sürecimiz yaklaşık 2 yıl sürecek 2025 Mayıs ayında evleri teslim edeceğimizi ön görüyoruz. Bodrum’un 2 inşaat sezonunda projemizi anahtar teslim hale getirmiş olacağız. Biz Bodrum’un 12 ay yaşanılır olduğuna inanan insanlarız. Burada yaşıyor ve görüyoruz bu talebi. Bodrum’un 12 ay yaşam noktasında yeni bir yapılaşmaya ihtiyacı var. Konacık buna çok müsait. Bodrum’un hem merkezinde, hem de tepede sessizliğin içerisindesiniz. 12 ay yaşama uygun hem yerli hem yabancıların taleplerini karşılayacağımız bir proje oldu” dedi.  

Emir Ersoy ve orkestrasının sahne performansıyla gönüllerince eğlenerek yaza veda eden davetlilier, bir anda bastıran yağmura aldırış etmeden bir yandan eğlendi diğer yandan ise projeyi inceledi.