Erkek Takımı da Şampiyon Oldu
ESA Bodrum’un U14 kız takımının ardından, U14 Erkek basketbol takımı da Muğla Şampiyonu oldu.
![Erkek Takımı da Şampiyon Oldu](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_63ce7c156dd63.jpg)
Fikstür başladığından bu yana Bodrum'da oynadığı 12 maçın tamamını kazanan ESA Bodrum U14 Erkek takımı, Bodrum grubunu namağlup tamamlayarak yenilgisiz grup birinciliğini ilan etti.
19-22 Ocak 2023 tarihlerinde Muğla Şampiyonası'nda Bodrum’u gururla temsil eden Bodrumlu sporcular, oynadıkları 3 maçı da kazanarak kız takımının ardından Muğla Şampiyonu oldu.
07-09 Şubat 2023 tarihlerinde Aydın ilindeki Bölge Şampiyonası’nda Bodrum için mücadele edecek Esa Bodrumlu gençler, oradan da başarılı bir şekilde dönmek için hazırlıklara başladı.