Tarihinde İlk Kez Amatör Kümede

Gündoğanspor, Göltürkbüküspor’u 7-0 yenerek tarihinde ilk kez süper amatör kümeye yükseldi.

Tarihinde İlk Kez Amatör Kümede

Birinci Amatör Küme’de mücadele eden Gündoğanspor, Göltürkbükü Stadı’nda Göltürkbüküspor ile karşı karşıya geldi. Maçta 7-0 galip gelen Gündoğanspor, grup lideri olarak tarihinde ilk kez süper amatör kümeye yükseldi.

Maç sonunda futbolcular, teknik heyet, yönetim ve taraftarlar büyük sevinç yaşadı. Meşaleler ve tezahüratlarla üst lige çıkmayı kutladılar. Süper Amatör maçları Eylül ayında başlayacak. 

Kulübün Sportif Direktörü Tanju Sıray Çakıcı, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle paylaştı;

"1987 yılında kurulan Gündoğan Sporumuz tarihinde ilk kez süper amatör kümeye çıkma başarısı göstermiştir. Muğla mahalli 1. amatör kümede mücadele eden takımımız grubunda en fazla gol atan, en az gol yiyen ve en fazla galip gelerek 33 puanla sezonu şampiyon olarak tamamlamıştır. Bu tarihi başarıyı getiren futbolcularımız, kuruş almadan mücadele ederek takdiri hak etmişlerdir. Teknik Sorumlumuz Sn. Zekeriya Baş, yönetim kurulu üyelerimiz Sn.Hasan Hüseyin Tepe, Sn. Halil Karahan, Sn. Mehmet Kocabıyık, Sn.Recep Erdoğdu, Sn. Hasan Tayyar Aydın ve Gündoğan Mahalle muhtarımız Sn. Ali İneci gönüllülük esasıyla ellerinden gelen tüm gayreti gösterip takımın süper amatör kümeye çıkmasında büyük pay sahibi olmuşlardır. Kulübümüz bir mahalleyi layıkıyla temsil etmenin gururunu yaşamaktadır. Grubunuzdaki diğer takımlarımızı da sportmence mücadele ettikleri için ayrıca tebrik ediyorum."