Eva Cavalli Bodrum'da Hastanelik Oldu!

Ünlü modacı Roberto Cavalli'nin eşi Eva Cavalli Bodrum'da apar topar hastaneye kaldırıldı. Bağırsak delinmesi nedeniyle ameliyat edilen Cavalli'nin Bodrum Acıbadem Hastanesi'ndeki tedavisinin sürüdüğü öğrenildi.

Eva Cavalli Bodrum'da Hastanelik Oldu!

Dünyaca ünlü modacı Roberto Cavalli'nin hala birlikte olduğu eski eşi, tasarımcı ve 1977'de Miss Avusturya ve 1978/1977'de Miss Europe ünvanı bulunan eski güzellik kraliçesi Eva Cavalli (63), geçtiğimiz günlerde Bodrum'da hastaneye kaldırıldı. 

Tekneleriyle, tatil için geldikleri Bodrum'da, Türkbükü'ndeki ünlü bir detoks merkezinde detoks uygulaması yaptıran Cavalli'nin, lavman uygulaması sırasında bağırsağı delindi. Acil bir şekilde hastaneye kaldırılan Cavalli, ameliyata alındı. Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde başarılı bir operasyon geçiren Cavalli'nin sağlık durumunun iyi olduğu, tedavisinin hala devam ettiği, hafta başında taburcu edilmesinin beklendiği öğrenildi.

Eva Cavalli 1977 Avusturya, Miss Europe ve Kainat 2. güzeli seçildi. Cavalli ile 1980’de evlenip modelliği bıraktı, modacı oldu. Roberto’dan 2010’da resmi olarak boşansa da iş ve özel hayatlarında hâlâ beraberler.