FORD'DAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

Bodrum'da düzenlenen 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, resmi törenlerin...

FORD'DAN ÇOCUK ŞENLİĞİ
Bodrum'da düzenlenen 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, resmi törenlerin yanı sıra özel etkinlerle de kutlandı.

Bodrum Ford Helvacıoğlu tarafından organize edilen çocuk şenliği de renkli görüntülere sahne oldu. Firmanın müşterileri ve çalışan personelinin çocukları için düzenlenen çocuk şenliği çeşitli yiyecek ve içecek ikramlarıyla başladı. Palyaço tarafından eğlendirilen ve keyifli dakikalar geçiren çocuklar için yüz boyama etkinliği düzenlendi.

Bodrum Viva Dans Kulübünün minik dansçılarının yaptığı gösteri ise hayranlıkla izlendi. Ailelerin yoğun ilgisi ile geçen programda bazı veliler Ford ailesinin yeni nesil araçlarını da inceledi.

Dans gösterisinin ardından işletmenin bahçesine çıkan çocukları burada farklı bir sürpriz bekliyordu. Naylon önlükler giydirilen çocuklar kendilerine verilen fırçalar ile bahçe duvarını rengarenk boyadılar.

Helvacıoğlu Bodrum Ford Bayi Şube Müdürü Cenk Kalkan, keyifli bir gün geçirdiklerini ifade ederek bütün çocukların 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladıklarını söyledi.