GÖDEKMERDAN GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan Bodrum'da görev yapan gazetecilerle kahvaltıda...

GÖDEKMERDAN GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ
Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan Bodrum'da görev yapan gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Bodrum yerel gündeminin, Bodrum'un sorunlarının ve yapılacak olan çalışmalarının da konuşulduğu toplantıda Gödekmerdan gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bodrum'un sorunlarının başında trafik ve çevre sorununlarının geldiğini ifade eden Gödekmerdan,” bu sorunu ilk günden bu yana gözlemliyorum. Kaymakamlık olarak bu konuda ciddi çalışmalarımız var. Kış aylarında bu konuyu halledemiyorsak yazın nasıl başa çıkacağız. Onun için bu konuyu çözeceğiz” dedi.

Bodrum Devlet Hastanesinin Bodrum'a yetersiz geldiğini hatırlatan Kaymakam Gödekmerdan, “Yalıklavak'ta hizmete açılan ek bina Bodrum halkına hizmet vermeye başladı. Ama bizim istediğimiz Bodrum'a daha modern ve büyük bir hastane kazandırmak. Bu konuda da çalışmalar yapılıyor bizde Kaymakamlık olarak bu çalışmaların arkasındayız” diye konuştu.

Bodrum'da bütün olumsuzlukların ortadan kaldırılması için çalıştıklarını vurgulayan Gödekmerdan, "Bodrum'a hizmet etmek Bodrumun daha iyi yerlere gelmesi, insanların çok daha iyi şartlarda yaşaması olumsuzlukların ortadan kaldırılması hizmetlerimizin çok daha iyi olması amacımız o. Basın mensuplarımızın da gayretleriyle bunları yapacağız. Basın yapılan hizmetleri tanıtıyor eksiklerimizi bize söylüyor. Basın olmazsa bunlar olmaz. Daha önce burada böyle bir çalışma yapılmamış sanıyorum ama bundan sonra bu toplantıların devamı gelecek diye düşünüyorum" dedi.