Hillstone'da Kuantum Uygulama...

Kuantum Alan Uygulama Eğitmeni Neşe Turan, Bodrum’da kuantum uygulama çalışması gerçekleştirdi.

Hillstone'da Kuantum Uygulama...

Uzun yıllar Grand Yazıcı olarak faaliyet gösterdikten sonra bu yıl Hillstone Bodrum & SPA olarak hizmet vermeye başlayan otelde kuantum uygulama çalışması yapıldı. Pandemi tedbirleri kapsamında açık alanda yapılan etkinliğe yaklaşık 30 kişi katılırken, kuantumun bilimsel temelleri hakkında bilgiler aktaran Turan bir de meditasyon çalışması yaptırdı. 

Etkinlik öncesinde Kent Haber’e bir açıklama yapan Neşe Turan, şunları dile getirdi:

“Bugün Kuantum Uygulamayı anlatıyorum. İnsanlar Kuantum Uygulamayı tanımıyorlar. Artık farklı frekanslar değişiyor, yeni dünya düzeni oluşuyor. Yeni dünya düzeninin farklı frekansları var. Bu frekanslara nasıl uyumlanacak, neler olacak, insanın bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak dengeye gelebilmesi ile ilgili bilgiler veriyoruz.  Ben buna 1996’da hipnozla başladım. Doktorlarla, klinik psikologlarla ve eczacılarla çalışıyorum. İnsanlar genel olarak bunu bir inanç sistemi olarak algılıyor. Bilimsel temelleri hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Ondan sonra da bedenin, zihnin ve ruhun nasıl değiştiğini uygulamalı olarak gösteriyoruz. Online çalışıyoruz. Hem de pratik eğitimlerimiz var. Şimdi Tarabya’da İstanbul’da bir pratik eğitimimiz vardı. Onu yaptım, geçen hafta sonu oradaydım. Şimdi Bodrum'da kapalı bir gruba çalışma yapıyoruz” dedi.

Kapalı grupla yaptıkları meditasyon hakkında da konuşan Neşe Turan, şu bilgileri aktardı:

“Meditasyonu genel olarak şöyle tanımlayabiliriz; beyin genel olarak beta seviyesinde çalışır. Yani bir şeylerin peşinde koştururken beyin dalgaları çok hızlıdır. Meditasyonla beyin dalgalarını Alfa düzeyine düşüreceğiz. Ondan sonra kişinin bedeniyle ve ruhuyla bağlantıya geçmesini sağlayacağız.”

Neşe Turan Kimdir?

"Hayattaki en temel seçimler, yaratıcılığı dünyaya pozitif ya da negatif biçimde sunma arasında yapılır. Koşulların ne olursa olsun gideceğin yönü seçme gücüne sahipsin" anlayışını benimseyen Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni A. Neşe Turan, 30 yıl Boğaziçi, İTÜ, ODTÜ gibi okullara öğrenciler hazırladı. İstanbul'da "Edebiyat Gezileri" yaptı. Öğretmenlere, Yeni Nesil ve Çoklu Zeka Uygulamaları seminerleri verdi. Yaratıcı yazarlık workshopları yaptı. 1996’da bir öğrencisinin hastalığına çözüm ararken hipnozla tanıştı. Otohipnoz, hipnoz eğitimlerini aldıktan sonra kişisel gelişim yolculuğu farklı yollara evrildi.

Yaşam koçluğu, Reiki, Kuantum Alan Çalışma, Sembolizm, isim analizi, Astroloji, DNA Aktivasyonu, Ra&sheeba, NLP ve daha birçok teknikleri birleştirerek birçok yerde seminerler vermiş, workshoplar yapmış ve halen Kuantum Uygulamayla ilgili yüz yüze online seanslar ve eğitimler vermektedir.