Nilda İle Yaşamın Şifreleri Başlıyor

Nilda Ferhan Efeçınar’ın hazırlayıp-sunacağı “Nilda İle Yaşamın Şifreleri” adlı program, perşembe günü ilk bölümüyle Kent TV ekranlarına geliyor.

Nilda İle Yaşamın Şifreleri Başlıyor

Astrolog, kuantum koçluğu, hipnoz ve isim analistliği eğitmeni Nilda Ferhan Efeçınar, “Nilda İle Yaşamın Şifreleri”de her perşembe saat 18:30'da canlı yayında Kent TV ekranlarında olacak. Esmaların gizli hazinelerinden burçlara, doğum tarihindeki şifrelerden isminlerin gizemine, kuantum sıçramasından, şifacılığa kadar birçok konuda uzman Efeçınar’ın bugüne kadar yayınlanmış 10 kitabı bulunuyor.

20 yılı aşkın süredir kişisel gelişim alanı içerisinde çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Efeçınar, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Kent TV ekranlarında ‘Nilda İle Yaşamın Şifreleri’ programını yapacağım. Fen Fakültesi'nde Matematik, ardından Sinema Televizyon ve Sinema Televizyon alanında Yüksek Lisans eğitimi aldım. Arkasından uzun süre Sinema Televizyon Sektöründe çalıştım. Son 20 yıldır ise kişisel gelişim sektörü içerisindeyim. Bu alanda bilinen hemen hemen tüm çalışmaları yapıyorum. 12 yaşımdan beri astroloji ile ilgileniyorum. O yüzden astrologum. Daha sonrasında ise kuantum koçu eğitimini kurdum, kendime ait bir eğitim programı çıkarttım. Bu sayede birçok kişiyi meslek sahibi edindirdim. Programda kuantum koçluğu ve bunlarla ilgili seanslar hakkında da bahsedeceğim. İsim analizi, doğum tarihi şifreleri… Bunlar benim hobilerim. İnsanlarla biraraya gelip onlarla seans yaptıkça insanların doğum tarihindeki şifrelerden, isimlerinden bazı çıkarımlarda bulunuyorsunuz. İstatistiksel verilerle karşılaşıyorsunuz. Bunlarla ilgili konuşacağım. Çocukluğumdan bu yana yetiştiğim ailede esmaların gizli hazineleri ve dualarla ilgili bilgiler vereceğim” dedi.

Programda sürpriz hediye ve ödüllerinin de olacağını belirten Nilda Ferhan Efeçınar, şöyle dedi:

“Kişisel gelişime dair bana sormak istediğiniz her türlü sorunuzu canlı yayında sorabilirsiniz. Mümkün olduğunca yanıt vermeye çalışacağım. Bazı sorular soracağım, ilk yanıt verenlere sürpriz ödüllerim de olacak, hediyelerim de olacak. Dolayısıyla pozitif düşünmek, olumlu düşünerek arzu ettiğimiz hayatı inşa edebilmek adına çok güzel bir program yapmayı düşünüyorum. Biliyorsunuz her şey enerjiden ibaret. Düşünce en güçlü enerji. Biz düşüncelerimizle arzu ettiğimiz hayatı inşa ederiz. Olumlu düşünürsek olumlu hayatı, olumlu düşünmezsek doğal olarak negatif hayatı inşa edebiliriz. O yüzden düşünceyi değiştirmek için gerekli olan kişisel gelişim alanlarındaki tüm materyalleri konuşacağız. Nasıl uygulayacağımız hakkında da sizlere bilgi vereceğim” dedi.