İYİ Parti’de Kanber Yeniden Aday

İyi Parti Bodrum’da 4 Aralık 2022 Pazar günü yapılacak 3. Olağan Kongre öncesi, İlçe Başkanı Nevzat Kanber yeniden ilçe başkanlığına aday olacağını açıkladı.

İYİ Parti’de Kanber Yeniden Aday

İYİ Parti Bodrum’da seçim heyecanı başladı. 4 Aralık 2022 Pazar günü Genel Kurul’a gidecek İYİ Parti’de, mevcut İlçe Başkanlığı görevini yürüten Nevzat Kanber, göreve yeniden talip olduğunu açıkladı. İYİ Parti Bodrum 3. Olağan İlçe Kongresi ile birlikte, partinin Muğla’daki ilçe kongreleri tamamlanmış olacak. Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek ilçe kongresi, 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 11.00’de başlayacak. İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, kongrede yeniden aday olduğunu duyurdu.

Nevzat Kanber, adaylığı ile ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“İYİ Parti, beş yıl önce bir avuç cesur ve yürekli insanın girişimiyle kurulan ve kısa zamanda Türkiye’nin en etkili siyasi oluşumu haline gelen bir demokrasi hareketidir. Bizler, kurulduğu ilk günden bu yana partimizin Bodrum’da geniş bir tabana yayılması, üye sayısının artması ve teşkilatlanması için mesai yapıyoruz. Önümüzde, Türkiye’nin en kritik seçimlerinden biri var ve bizim hedefimiz, Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener öncülüğünde partimizi birinci parti yapmak ve Türkiye’de parlamenter sistemi yeniden tesis ederek ülkenin demokrasi tarihine iz bırakmaktır. Bodrum’da üye sayımızı ve halkımızla olan iletişimimizi başarılı bir platforma taşıdık. Bundan sonra da yönetimdeki arkadaşlarımızın gayreti ve çabasıyla başarılı bir seçim süreci geçirmeyi hedefliyoruz. Enerjimiz, motivasyonumuz ve kararlılığımız yüksek. Bizler görevden kaçmayız. Bodrum’da büyük bir uyum içinde çalıştığım arkadaşlarımın talebi üzerine, ilçe başkanlığı görevine yeniden talip oluyorum. Delegelerimizin kararına ve iradesine saygımız sonsuz. Her konumda ve her şartta ülkemize hizmet için çalışmaya devam edeceğiz.”

“Kongremizin Bodrumumuza, Muğlamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diyen Kanber, Bodrum halkını 4 Aralık 2022 Pazar günü Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek kongrelerine davet etti.