JCI BODRUM’DAN SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTİMİ
Bodrum’da 2010 Mart ayında kurulan ve bünyesinde 22 üye bulunan Genç Liderler...
Eğitim semineri hakkında Kent Haber’e açıklamalarda bulunan JCI Bodrum Üye Gelişiminden sorumlu Başkan Yardımcısı Filiz Hepsarsar, ikna etmenin yollarını öğrenmek isteyen her meslekten kişilerin bu eğitime katılabileceğini vurgulayarak şunları söyledi:
“Kulübümüz 2010 Mart ayında kuruldu. Şu anda kulübümüzde 22 üye var. JCI 18-40 yaş arası genç girişimciler ve profesyonellerin oluşturduğu dünyada 115 ülkede faaliyet gösteren ve 6 bin üzerinde şubesi bulunan uluslar arası bir sivil toplum kuruluşudur. Şu anda önce kulübü kurmak için belirli eğitimler aldık. Bu eğitimlerin en başında şube kuruluşu eğitimi aldık. Daha sonra şube yönetimi, şubeleşebilmemiz için proje üretmemiz gerekiyordu proje üretmeden önce eğitim aldık. Şubeleştikten sonra burada bir aktive alarak Network eğitimi organize ettik. Şu anda da aktivitelerimize tüm hızıyla devam ediyoruz. 11 Aralık Cumartesi günü BTO’da satış ve pazarlama eğitimi organize ediyoruz. Bu eğitimi bize 50 bin kişi üzerinde kişisel gelişim ve satış teknikleri, satış pazarlana konusunda aynı zamanda satılın 10 altın kuralı kitabı yazarı Taner Özdeş ile bu eğitimi gerçekleştiriyoruz. Bu eğitim sonucunda tüm katılımcılarımıza bir sertifika imkanı sağlayacağız. Bu eğitime satış ile ilgilenen kişiler, bankacılar, serbest meslek yapan kişiler reklamcılar, günlük hayatında ikna etmenin yollarını öğrenmek isteyen her meslekten kişiler bu eğitime katılabilirler, eğitimin ücreti 30 TL. , bu eğitim sonrasında tüm katılımcılara bir sertifika verilecek. Eğitime katılmak isteyenler bilgi ve kayıt için kulübümüz koordinatörü Şule arkadaşımıza [email protected] adresinden ulaşıp kayıtlarını yaptırabilirler ” dedi.