Kafatası Koran'a Ait; 4 Gözaltı!..

Temmuz ayında Bodrum'da bir tersanenin bahçesinde bulunan kafatasının DNA analiz sonucu belli oldu. Kafatasının, 24 Aralık 2019 tarihinden bu yana kendisinden haber alınamayan Mehmet Ali Koran'a ait olduğu tespit edilirken, olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.

Kafatası Koran'a Ait; 4 Gözaltı!..

İçmeler Bölgesinde bir tersanede çalıştığı sırada ortadan kaybolan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 36 yaşındaki Mehmet Ali Koran vakası ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

16 Temmuz günü İçmeler'de bulunan bir tersanede bakılan köpek tarafından bulunup tersane bahçesine getirilen insan kafatası üzerinde Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemeler sonrasında, kafatasının kayıp şahıs Mehmet Ali Koran'a ait olduğu ortaya çıktı. Koran'ın bir cinayete kurban gittiği değerlendiriliyor.

Bu gelişmenin ardından soruşturmayı derinleştiren Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, Koran'ın 4 arkadaşını cinayet şüphesiyle gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahısların ifade işlemlerinin devam ettiği ve yarın öğle saatlerinde adliyeye sevk edilecekleri bildirildi.