Katil Zanlısı Aranıyor!..

Milas'ta husumetli 2 aile arasında çıkan kavga sırasında, silahla 31 yaşındaki Melikşah Yıldız’a ateş ederek ölümüne neden olan ve olayın ardından silahıyla birlikte kaçan Gelecek Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Adem K.’nın yakalanması için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Katil Zanlısı Aranıyor!..

Milas’ın İsmetpaşa Mahallesi Sünnetçikuyu Sokağında ikamet eden ve aralarında husumet bulunduğu öğrenilen 2 aile fertleri önceki gün saat 10.00 sıralarında bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Kısa sürede tartışma, kavgaya dönüşünce Gelecek Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Adem K., ruhsatsız tabancasıyla Melikşah Yıldız’a ateş etti.

Ağabeyinin vurulduğunu gören A.O.Y. (28) evden aldığı bıçakla Adem K.’nin babası H.K. ile kardeşi B. K.’ye saldırarak yaraladı. Çevredekilerin 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulunmasının üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinin ardından Melikşah Yıldız, İzan Özel Sağlık Hastanesi’ne, diğer yaralılar ise H.K. ve B.K. ise Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Melikşah Yıldız, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Devlet hastanesinde tedavi altına alınan B.K. ile babası H.K.’nin ise durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olayın ardından B.K. ve H.K.’yi bıçakla yaralayan A.O.Y. polis tarafından gözaltına alınırken, Melikşah Yıldız’ın ölümüne neden olan ve olay yerinden kaçan Adem K.’nin yakalanması için başlatılan çalışmaların devam ettiği öğrenildi.