KAZAZEDENİN HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR!

İzmir Tepecik Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden Erdem Bürkek'in vücudundaki...

KAZAZEDENİN HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR!
İzmir Tepecik Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden Erdem Bürkek'in vücudundaki çoklu kırık nedeniyle yoğun kanamasının devam ettiği ve hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

Bodrum-Turgutreis karayolunda geçtiğimiz Cumartesi günü meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan motosiklet sürücüsü Erdem Bürkek, Sağlık Bakanlığının helikopter ambulansı ile İzmir'e sevk edilmişti.

Kırmızı ışıkta duran araçlara çarpmamak için motosikletini yatıran ve daha sonra başka bir araca çarparak ağır şekilde yaralanan sürücüye Bodrum Devlet Hastanesinde gerekli müdahaleler yapıldıktan sonra helikopter ile İzmir Tepecik Araştırma Hastanesine sevki sağlanmıştı.

Multi travma teşhisi ile tedavi süren Erdem Bürkek'in iç kanama dolayısıyla kan kaybettiği ve tedavisinin güçlükle sürdürüldüğü bildirildi. Yaşanan bu durumdan dolayı sosyal medya üzerinden Bürkek'in arkadaşlar şu mesajı yayımladı;

"çok acil Erdem kardeşimize AB Rh(+) kan lazım. İzmir Tepecik Araştırma Hastanesine kan vermek isteyen arkadaşlar bana ulaşsın 05426219984 Cevdet Erçik..."