KILIÇ HOLDİNG VERGİDE YİNE LİDER

Muğla’da Kurumlar ve Gelir vergisinde 2014 yılı gelirlerine ait, 2015 yılında beyan...

KILIÇ HOLDİNG VERGİDE YİNE LİDER
Muğla’da Kurumlar ve Gelir vergisinde 2014 yılı gelirlerine ait, 2015 yılında beyan edilen vergi sıralamasında ilk ona giren mükellefler ödüllendirildi.

Geçtiğimiz yıllarda vergi sıralamasında ilk sırada yer alan Kılıç Deniz Ürünleri Üretimi İhracat İthalat Ve Ticaret A.Ş., Muğla’da Kurumlar Vergisinde yine birinci oldu.

Düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada mükelleflere teşekkür eden Vali Çiçek, eğitim, sağlık, turizm gibi devletin yapması gereken bütün altyapı çalışmalarında gereken finansmanın toplanan vergilerden sağlandığını dile getirdi. Vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğuna dikkat çeken Vali Çiçek, Muğla’da mükelleflerin görevlerini yerine getirdiklerini aktardı.

Konuşmaların ardından Kurumlar ve Gelir Vergisi rekortmenlerine sunulmak üzere Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından gönderilen teşekkür belgeleri Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Akbaş, Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Bayar, ticaret odası başkanları ve daire müdürleri tarafından verildi.

Muğla’da Kurumlar Vergisinde birinci olan Kılıç Deniz Ürünleri Üretimi İhracat İthalat Ve Ticaret A.Ş. ile Gelir Vergisinde birinci olan Halil İbrahim Ünver’e teşekkür belgeleri Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından verildi.