KONACIK’TA GELENEK DEVAM EDİYOR

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, her yıl düzenli olarak gerçekleştirerek geleneksel...

KONACIK’TA GELENEK DEVAM EDİYOR
Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, her yıl düzenli olarak gerçekleştirerek geleneksel hale getirdiği ziyaretler kapsamında Sanayi Sitesi esnafı ile buluştu.

Düzenlenen ziyarette Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’un yanı sıra, Konacık Küçük Sanayi Sitesi Dernek Başkanı Mehmet Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Amirleri ve çok sayıda sanayi esnafı hazır bulundu.

Yoğun çalışma temposunda kendilerine zaman ayırdıkları için Sanayi Sitesi Esnafına teşekkür eden Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi:

“Bugün sizlerle dertleşmek, sorunlarınızı dinlemek ve çözüme ulaştırmak için buradayız. Ayrıca Konacık Küçük Sanayi Sitesi bittiği günden buyana Bodrum’da her zaman adından söz ettiren bir Sanayi sitesi olmuştur. Bu konuda en büyük çaba da izlerin çabasıdır, bizler sadece belediye olarak öncü olduk ve her zaman sizlerin yanınızda olduk. Sizler de bizleri destekleyerek bu ortak güzelliği yakaladık. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ediyorum. Genelde biliyorsunuz ki hep başka projeler konuşulur, sanayi siteleri genellikle arka planda kalır. Ama Konacık Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla, dükkanlarıyla, temizliğiyle, görüntüsüyle Sanayi Sitesinden çok modern bir iş merkezi görüntüsündedir. Bu yüzden Konacık Küçük Sanayi Sitesi Bodrum Yarımadası’nda adından söz ettiren tek sanayi sitesi olma özelliğini taşımaktadır. Bundan da son derece mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu ortamı sağladığınız ve belediye ile uyumlu çalıştığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Soru cevap şeklinde gerçekleştirilen ziyarette Sanayi Sitesi esnafı da Başkan Mehmet Tosun’a merak ettikleri soruları sordular.

Toplantı sonrasında Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Belediye Meclis Üyeleri, Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Şahin ve esnaflar hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.