Londra'da Türkiye Tanıtımı Yaptılar

Bodrum, Kaş, Kalkan, Fethiye, Göcek ve Marmaris’te faaliyetlerini yürüten Baransel Grup, Dünyanın en önemli uluslararası fuarlarından biri olan London Excel A Place in The Sun Live Fuarı’na katılarak, bölgelerimizin tarihi ve turistik değerlerini ve Lüks Villa tatili, yaşam ve yatırım seçeneklerini tanıttı.

Londra'da Türkiye Tanıtımı Yaptılar

İspanya, Yunanistan, İtalya ve Fransa gibi turizm değeri yüksek ülkelerden yoğun katılımının olduğu fuarda, Baransel Grup yetkilileri de Ege ve Akdeniz bölgelerinin doğal, tarihi ve kültürel değerleri ile sektörel hizmetleri hakkında bilgiler verdi.

Baransel Grup’un Uluslararası Pazar markası Baransel Villas ile fuarda yerini alan firma, Türkiye’de standartların üzerinde lüks villa tatili, lüks yaşam konutlarını ve yatırım seçeneklerini tanıttı. 2006 yılından günümüze iç pazardaki başarılarını uluslararası pazarda da ıspatlamak isteyen firma yetkilileri, ilk yurt dışı fuar katılımını gerçekleştirdiklerini ifade ederek, önümüzdeki süreçte farklı ülkelerdeki fuarlarda da ülkemizi ve firmalarını tanıtmaya devam edeceklerini bildirdi.  

Bölgeyi merak eden ziyaretçilere, Baransel Villas yetkilisi Charlotte HINSLEY tarafından gerek işletme, gerekse bölge haakında bire bir tanıtım yapılan fuarda, ziyaretçilere ülkemizin öne çıkan turistik destinasyonları, turizm türleri hakkında bilgi verilerek, Villa tatili ve Lüks Villaların sunumu yapıldı. Fuarda Baransel Grup’un son açtığı şube olan Bodrum Şubesi de özel olarak tanıtıldı. 

London ExCel Fuarı’nı değerlendiren Baransel Grup Y.K Başkanı İzzet KARA, “Fuarla beraber hem Ege ve Akdeniz bölgelerimizin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıttık, hem de ülkemizin ve bölgemizin marka değeri olan lüks villalarımızı görücüye çıkardık. Ayrıca bu fuar ile firmamızın ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerden başta Bodrum olmak üzere gelecek vizyonu için de önemli tecrübe edindik. Bölgemizin her değerinin, özellikle lüks konaklama seçeneği olan villa tatilinin markalaşması ve uluslararası arenaya taşınması için firma olarak yürüttüğümüz çalışmaları sürdürmeye devam edeceğiz." dedi. 

London ExCel Uluslararası Fuarı, Dünyanın bir çok destinasyonundan bir çok profesyonel katılımcıyı ağırlarken, farklı kültürleri aynı çatı altında birleştirirken renkli görüntüler yaşanmasına da sebep oldu. Birçok ülkenin turistik değerleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile yaşam ve yatırım seçeneklerinin sergilendiği London ExCel, profesyonel ziyaretçiler kadar, seyahat etmeyi ve sahil beldelerinde yaşamayı ve yatırım yapmayı planlayanlar için de kısa sürede keyifli bir dünya turu yapma imkanı sundu.