'1 Nisan’da Hizmete Başlayacağız'

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, Bodrum'un sorunların çözümüne yönelik ayakları yere basan projeler hazırladıklarını, Bodrum için çok çalışacaklarını belirterek, “Halkın desteği, memleketime hizmet hedefim, ekibim ve gençliğim en büyük avantajım.” dedi.

'1 Nisan’da Hizmete Başlayacağız'

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, seçim çalışmaları kapsamında çok yoğun bir programla vatandaşları ziyaret ediyor. Önceki gün Kent Tv'de canlı olarak yayınlanan Gündem Özel programında Ayhan Ongun'un sorularını da yanıtlayan Mandalinci’ye, saha çalışmalarında Milletvekilleri, CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, belediye meclis üyesi adayları ve partililer de eşlik ediyor.

Halkla buluşmalarında, geçen 5 yıllık görevi boyunca olağanüstü süreçlerin yaşandığına dikkat çekerek, pandemide, orman yangınlarında ve ekonomik krizde, vatandaşın zor gününde yanında olduklarını hatırlatan Tamer Mandalinci, bu süreçlerde belediyenin desteğini ihtiyaç sahibi vatandaşlara hissettirdiklerini söyledi. Mandalinci, seçilmesi durumunda bu güvene layık olmak için, tüm ekibine önemli görevler düştüğünü belirterek “Bodrum'un sorunların çözümüne yönelik ayakları yere basan projeler hazırladık. Güzel, huzurlu, mutlu bir Bodrum için 1 Nisan’da hizmete başlayacağız, çok çalışacağız. Halkın desteği, memleketime hizmet hedefim, ekibim ve gençliğim en büyük avantajım” dedi.

Bodrum’da, alanında uzman çok değerli isimlerin yaşadığını bildiren Mandalinci, "Bu isimlerle Bodrum için, sorunların çözümü için ortak akılla hareket etmek istiyoruz katkı sağlamak isterlerse iş birliği içinde olacağız." dedi.