Mesut Yar Projelerini Açıklayacak

39 yılı aşkın süredir gazetecilik ve TV sunuculuk kariyerini başarıyla sürdüren ve aynı zamanda Arkeolog olan Mesut Yar, Datça Belediye Başkanlığı için kolları sıvadı.

Mesut Yar Projelerini Açıklayacak

20 yılını Datça’da geçiren, halen ailesi Datça’da yaşayan, yaptığı belgeseller ve tanıtımlar ile Datça’nın keşfedilmesine destek olan Yar, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Datça Belediye Başkanı aday adayı oldu.

“Mutlu ve Mesut bir Datça için Mesut Yar" sloganı ile Datça’nın en ücra köşesini mutlu etmeye, yapılmayanı yapmaya çalışacağını söyleyen Mesut Yar, “Datça'yı sevdikçe, Datça için daha fazla şeyler yapmak adına bu adımı atmış bulunmaktayım. Umuyorum ki halkımızın teveccühü ile birlikte, Datça'yı daha yaşanabilir, daha mutlu ve mesut bir ilçe haline getireceğiz. Kavgayla ya da gürültüyle değil, gülüşe gülüşe kazanacağız” diyor. 

Belediye Başkanlığı İçin Aday Adayı olan Mesut Yar, 16 Aralık Cumartesi günü saat 13.00’te Göl Evi Datça’da gerçekleşecek basın toplantısında aday adaylığına götüren süreci, hedeflerini ve projelerini açıklayacak.