Mevzular Açık Mikrofon Kent TV'de

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Babala TV'de konuk olduğu "Mevzular Açık Mikrofon" programı dün akşam yayınlandı. Yayınlandıktan sonra Youtube'da 14 saat içerisinde yaklaşık 9 milyon 500 bin izlenme sayısına ulaşarak rekor kıran program bu akşam Kent Tv ekranlarında da yayınlanacak.

Mevzular Açık Mikrofon Kent TV'de

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Babala TV'de Oğuzhan Uğur'un konuğu oldu. Çekimleri yaklaşık 8 saat süren ve format olarak sadece karşıt görüşlü konukların soru sorabildiği program, yayınlandıktan kısa süre içerisinde milyonlarca izlenme alarak rekor kırdı. Kılıçdaroğlu'nun performansının büyük beğeni kazandığı program yaklaşık 4 saat sürdü.

Programın yapımcı-sunucusu Oğuzhan Uğur gelen talepler üzerine yaptığı açıklamada, isteyen Tv kanallarının telifsiz olarak programı yayınlayabileceğini açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu da yayın hakkında, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İlk defa manipülasyonlar, montajlar, yalanlar, iftiralar, türlü türlü sahtekarlıklar olmadan, yüz yüze konuşabildik, tanışabildik…" ifadelerini kullandı.
   
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuk olduğu "Mevzular Açık Mikrofon" programını, bu akşam (perşembe) saat 20:30'dan itibaren Kent Tv ekranları ve online olarak web sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.