MHP'de Tayyar Şafak Dönemi Başladı

MHP Bodrum İlçe Başkanlığına atanan Tayyar Şafak, düzenlenen törenle görevi devraldı. Şafak, düzenlenen törende yeni yönetim kurulu üyelerini de tanıttı.

MHP'de Tayyar Şafak Dönemi Başladı

Bugün parti binasında düzenlenen törene MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz ile birlikte ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Samet Yüce de yer aldı. Törende konuşan Mehmet Korkmaz, “Bildiğiniz gibi İbrahim Bilgi arkadaşımızın istifasından dolayı ilçe teşkilatımızda bir boşalma olmuştur. Yeni bir ekip, yeni bir kan, yeni bir hazırlık içinde olduğumuzu herkese söylemiştik. MHP Bodrum İlçe Başkanlığına sayın Tayyar Şafak beyefendiyi başkan olarak atadık. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte sizin karşınıza çıktık. 2023 yılında lider ülke Türkiye sevdasıyla yanıp tutuşuyoruz. Daha iyi bir çalışma yapabilmemiz için parti teşkilatlarımızda da yenilemeler oluyor. Boşalan yerlere, daha iyi, daha değerli arkadaşlarımızla sizleri buluşturuyoruz.” dedi. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin "Aday Belli Karar Net" mitinglerinden bir tanesinin de 23 Ekim’de Manisa’da yapılacağını ifade eden Korkmaz, herkesi mitinge davet etti. 

İlçe Başkanlığına atanan Tayyar Şafak ise kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini dile getirerek şöyle konuştu;

“MHP olarak Bodrum halkının gönüllerine girmeye geldik. Bodrum halkının nasıl iyi günlerinde berabersek kötü günlerinde, üzüntülü günlerinde dertlerine ortak olmaya geldik. Bu işi, bu çalışmayı gece gündüz, mesai gözetmeksizin yaparak yeni yönetimimizle Milliyetçi hareket partisini, Cumhur İttifakı’nın da ruhuna uyarak hak ettiği, eski günlerde olduğu gibi, insanlarımıza dokunarak, inşallah Bodrum halkına bunu anlatmak için buradayız. Allah yar ve yardımcımız olsun, Allah utandırmasın.” 

Tayyar Şafak’ın başkanlığındaki MHP Bodrum İlçe yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu;

Ufuk Tüzün, Berrin Yılmaz, Veli Yılmaz, Çiğdem Songül Aktaş, Ali Kemal Kağnıcı, Deniz Kağnıcı, Haydar Akbaba, Alican Yavuz, Cüneyt Koç, Ömer Aslan, Lokman Cihan, Yücel Cengiz, Mustafa Yüksel, Ali Şenli, Devrim Altay, Mehmet Aldağ, Salih Sedat Öztürk, Semiha Ocak, Barış Sarıgöz, Asım Ercan Akçakın, Murat Durmaz, Adem Kepenek, Arzu Durmuş, Hasan Zengin, Özer Konya, Harun Yoldaşer, Serdar Kalbur, Selami Yanık, Volkan Özdoğan, Süleyman Oflas, Tayfun Kayacan, Aylin Bal, Orhan Kılıçarslan, Ceren İşçioğlu, Yaşar Durmuş, Bülent Ermiş ve Halil İbrahim Gürlek.