Milaslı Bekir 5 Gündür Kayıp!..

Milas’ta Ferdi Tayfur hayranlığı ile bilinen Bekir Coşkun, 5 gündür kayıp. Coşkun'un annesi oğlunun 5 gün önce Bodrum'a götürüldüğünü ve kendisinden bir daha haber alamadıklarını ifade ederek, oğlunun hayatından endişe ettiğini söyledi.

Milaslı Bekir 5 Gündür Kayıp!..

Milaslılar tarafından sokaklarda Ferdi Tayfur’un şarkılarını seslendirmesiyle bilinen Bekir Coşkun yaklaşık bir haftadan bu yana kayıp. Yakınları ve ailesi tarafından aranan Bekir’in bulunması için güvenlik güçleri de çalışma başlattı. Bekir Coşkun’un annesi, 3 Eylül 2022 Cumartesi gününden beri oğlundan haber alamadığını ve hayatından endişe duyduğunu ifade etti.

Bekir’i görenlerin emniyet güçlerine haber vermesini isteyen Bekir’in annesi, “Daha önce de kaybolmuştu. Oğlumu Bodrum’a götürmüşler ve Bekir geri dönememiş. İnşallah yine birileri gezmek için götürmüştür. Bekir’i görenlerin emniyete haber vermesini istiyorum” diyerek vatandaşlardan yardım istedi.

Ailesi tarafından Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda da bulunulan Bekir’in, en son otogar tarafında görüldüğü öğrenildi.