Milas'ta Zafer Fevzi Topuz'un

CHP Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, 31 Mart yerel seçimlerinin henüz resmi olmayan sonuçlarına göre Milas’ın yeni belediye başkanı oldu. Seçim zaferinin ardından Atapark meydanında teşekkür konuşması gerçekleştiren Topuz; “Az laf, çok iş… Bizim hedefimiz bu!” dedi.

Milas'ta Zafer Fevzi Topuz'un

CHP Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz, resmi olmayan seçim sonuçlarına göre Milas’ın yeni belediye başkanı oldu. Topuz, Atapark meydanında kutlama yapan hemşehrilerine seslenerek teşekkür konuşması yaptı. Fevzi Topuz konuşmasında şunları söyledi:

“1989 YILININ EGALESİNİ YAPTIK”

“Yorucu bir çalışmanın sonunda başarıyla bugün zaferimizi ilan ettik. Milas’tan başlayıp Muğla’dan ve 14 Büyükşehir ile 35 ilin belediye başkanlığını alarak 1989 yılının egalesini yaptık. Ne dedik değerli arkadaşlarım? Milas Cumhuriyet Halk Partisinin kalesidir, Milas’ı işgal edemezsiniz, biz Milas’ı teslim etmeyiz. Türkiye’nin her tarafında yalana, dolana tepki var. Halk kendisine, ülkeye, cumhuriyete, Atatürk ilkelerine sahip çıkıyor.

Hep birlikte Milas’ımızı Muğla’mızı ve Türkiye’mizin her coğrafyasını önümüzdeki 5 yıl boyunca beraber yöneteceğiz. Değerli hemşehrilerim burada emeği geçen başta ilçe başkanım, Muhammet başkanım ve siz hemşehrilerimle beraber bu başarıya imza attık. İlçe kadın kollarımız, eşimin oluşturduğu çalışma arkadaşları, gençlik kollarımızın hepsiyle birlikte yaptığımız çalışmalarımızın semeresini aldık.

Değerli arkadaşlar yarından itibaren bizi hizmet etmek bekliyor. Yorulmak yok çalışmak var. Biz başkaları gibi laf etmeyeceğiz, çalışacağız. Az laf, çok iş bizim hedefimiz bu… Değerli hemşehrilerim bu coşku arkamızda olduğu müddetçe başaramayacağımız hiçbir iş yok. Dün akşam da sosyal medyadan diyorlar ki bilmem bakanımız şu doğal gazı getirecek. E doğal gazı kendi cebinden mi getiriyor? Benim paralarla getiriyor, sizin paralarınızla getiriyor. Biz gerektiğinde Ankara’daki bakanlığın kapısında oturup o hizmetleri Milas’a getirtmek için çalışacağız. Bu coşku bitmez. Bu coşkuyla birlikte hep birlikte Milas’ımızda insanca yaşamanın koşullarını yaratacağız. Eksiğimiz olabilir ama maksadımız birbirimizin eksiğini tamamlamak, açık aramak yok bizde. Bizde açığı kapatma var.  Bizler böyle bir aile, böyle bir siyasi tablonun neferleri olarak omuz omuza verdiğimiz takdirde başaramayacağımız hiçbir iş yok.

Bu Milas bizim, Muğla bizim ve sizler de bizim en büyük yardımcımızsınız. Bir kere daha hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aylardan beri koşuyoruz, koşmanın bedeli de başarıdır.”