Dünyaca Ünlü Modeller Ege Sularında

90'lı yılların süper modeli Naomi Campbell, müdavimi olduğu Bodrum'a bu yıl da geldi. Yakın arkadaşlarıyla bir villa kiralayan Campbell'a 2 yaşındaki kızı da eşlik etti.

Dünyaca Ünlü Modeller Ege Sularında

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; İngiliz model ve oyuncu Naomi Campbell, tatil sezonunu açtı. Campbell, soluğu yine 2 yaşındaki kızıyla birlikte Bodrum'da aldı.

Yakın arkadaşları ile kiraladığı özel bir villada tatil yapan 52 yaşındaki Campbell, önceki gün Cennet Koyu'nda tekne keyfi yaparken görüntülendi. Gün boyu güneşlenen Naomi Campbell, sık sık teknenin ön kısmına geçerek, telefon görüşmeleri gerçekleştirdi. Ünlü model, daha sonra arkadaşlarıyla koyu bir sohbete daldı.

ALESSANDRA AMBROSİO, MARMARİS'TE!

Brezilyalı top model Alessandra Ambrosio da Türkiye'ye geldi. Ambrosio'nun Marmaris'te tatil yaptığı ortaya çıktı. Ünlü model, plajdan görüntülerini Tarkan'ın 'Kuzu Kuzu' şarkısı eşliğinde paylaştı. 

"Victoria's Secret"tan emekli olan model Alessandra Ambrosio (41), tatil sezonunu Marmaris'te açtı. Türkiye'ye gelen Ambrosio, denizin ve güneşin tadını çıkardı.  İskelede vakit geçirdiği anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Alessandra Ambrosio, gönderisine Tarkan'ın "Kuzu Kuzu" şarkısı eklemeyi ise ihmal etmedi.