Oğlunun Düğününde Hayatını Kaybetti!

Bodrum'da çok acı bir olay yaşandı. Bir otelin bahçesinde oğlunu evlendiren baba, en mutlu gününde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Oğlunun Düğününde Hayatını Kaybetti!

Bodrum’daki bir otelde oğlunu evlendiren baba, en mutlu gününde hayatını kaybetti. Düğün merasimi sürdüğü sırada kalp krizi geçiren baba önce düğünde bulunan bir doktorun, ardından da sağlık görevlilerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Olay anına ilişkin görüntüler ise yürek burktu.

51 yaşındaki Murat Özkalp, Oğlu Yiğit'i Hande ile evlendiriyordu. Dün akşam saatlerinde Bodrum'da bir otelde tören düzenleniyordu. Önce belediye memuru nikahı kıydı, ardından davetlilere küçük ikramlar yapıldı. Düğünün sonlarına doğru Murat Özkalp, kalp krizi geçirip olduğu yere yığıldı.

Bir anda yükselen çığlıkların ardından davetliler arasında bulunan bir doktor hemen müdahale etti. Doktor, Özkalp'e önce kalp masajı ardından suni teneffüs yaptı. Daha sonra da çağırılan 112 acil servis görevlileri hastanın yardıma koştu. Murat Özkalp, yapılan tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Olay genç çifti ve davetlileri üzüntüye boğdu.

Murat Özkalp, ikindi namazına müteakiben Gündoğan Mezarlığında toprağa verildi.