Ormanda Şaşırtan Manzara...

Milas’ta ormanlık alana kimliği belirsiz kişilerce, yüzlerce kilo tam ve parçalanmış tavuk döküldü. Gördükleri manzara karşısında şaşkına dönen vatandaşlar; “Böyle bir tablo ile karşılaşmak bizleri oldukça şaşırttı. Bu kadar tavuk parçasının bu şekilde ormana dökülmesi çok yanlış. Hem çevreyi kirletiyorlar hem de nimeti ziyan ediyorlar. Yetkililer öncelikle bu tavuk parçalarını uygun bir şekilde kullanmalı sonrada bunu yapandan hesap sormalı” dedi.

Ormanda Şaşırtan Manzara...

Milas'ta, Boğa Yokuşu Mevkii’nde bulunan ormanlık alanda yüzlerce kilo tam ve parçalanmış tavuk, kimliği belirsiz kişilerce döküldü. Ormanlık alanda gezintiye çıkan vatandaşların ihbarı üzerine ortaya çıkan tablo, bu kadarı da pes dedirtti. Gördükleri manzara karşısında şaşkına dönen vatandaşlar; “Böyle bir tablo ile karşılaşmak bizleri oldukça şaşırttı. Bu kadar tavuk parçasının bu şekilde ormana dökülmesi çok yanlış. Hem çevreyi kirletiyorlar hem de nimeti ziyan ediyorlar. Yetkililer öncelikle bu tavuk parçalarını uygun bir şekilde kullanmalı sonrada bunu yapandan hesap sormalı” dedi. 

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ve Milas Belediyesi ekiplerinin ortaklaşa çalışması sonucu, çevreye saçılan tavuk parçaları toplandı. Yetkililerden yapılan açıklamaya göre; koli ve paketler içerisindeki tavuk parçalarının üzerindeki barkod numarasından bunu yapanların en kısa sürede belirlenerek cezalandırılacağı ifade edildi.