OYUNCU ÖZGÜ NAMAL'IN BABASI YOĞUN BAKIMDA

Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın kanser tedavisi gördüğü iddia edilen babası Kubilay Namal'ın,...

OYUNCU ÖZGÜ NAMAL'IN BABASI YOĞUN BAKIMDA
Ünlü oyuncu Özgü Namal'ın kanser tedavisi gördüğü iddia edilen babası Kubilay Namal'ın, kalp krizi geçirerek Bodrum'daki özel bir hastanede yoğun bakımda tutulduğu hakkında çıkan haberler üzerine Kubilay Namal'ın tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesinden bir basın açıklaması geldi.

Özel Bodrum Hastanesinin yoğun bakımında tedavi altında tutulduğunu öğrendiğimiz oyuncu Özgü Namal'ın babasının durumunu öğrenmek için hastane yetkilileri ile görüştük. Öğle saatlerinden babasını ziyaret eden Özgü Namal'ın babası ile yakından ilgilendiği öğrenildi.

Hastanenin Halkla İlişkiler Sorumlusu Yeşim Kantar basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Kubilay Namal'ın kalp krizi geçirmediğini akciğer enfeksiyonu teşhisi ile tedavi gördüğünü söyledi. Yeşim Kantar Namal'ın son durumu ile ilgili şu bilgileri verdi;

"Kubilay Namal 06.12.2013'te hastanemize başvurmuştur. Akciğer enfeksiyonu nedeni ile hastanemizin yoğun bakım ünitesinde tedavi altındadır. Tedavisini Özel Bodrum Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr. Gamze Cengiz ve Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Yelda Buyruk yürütmektedir. Herhangi bir kalp krizi söz konusu değildir.Akciğer enfeksiyonuna yönelik tedavisi sürmektedir" dedi.

Kantar, Kubilay Namal'ın sağlık durumunun iyiye gittiğini ve en yakın zamanda taburcu olmasını beklediklerini sözlerine ekledi.