Özel Öğrenciler Mezun Oldu

Yahşi Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri, mezuniyet heyecanı yaşadı.

Özel Öğrenciler Mezun Oldu

Bodrum’da faaliyet gösteren Yahşi Özel Eğitim Uygulama Okulu 2021-2022 yılı mezuniyet ve yılsonu etkinlikleri, Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezinde yapıldı.

6 öğrenciye mezuniyet töreni yapıldığı etkinlikte kep atma töreni esnasında duygusal anlar yaşandı. Mezuniyet gecesinde 1., 2. ve 3. kademe öğrencilerinin gösterileri büyük alkış aldı. Tören, yaklaşık 2 saat sürdü. 

Okul müdürü Serkan Kale, “Saygıdeğer velilerimiz, konuklarımız idareci ve öğretmen arkadaşlarım Yahşi Özel Eğitim Uygulama Okulu mezuniyet törenine ve etkinliklerimize hepiniz hoş geldiniz.” diyerek başladığı konuşmasında şunları dile getirdi:

“Bizler özel çocuklarımızın tüm sorunları ve çözümleri konusunda her zaman yanınızda olacağız. Fiziksel ve zihinsel engellerin değil normal bireylerin zihinlerindeki engellerin bir sorun olduğunu her fırsatta anlatacağız ve bu konuda hepimiz sorumluluk sahibiyiz. Eli öpülesi anneler sabırla ve özveriyle çalışan öğretmenlerimiz örnek olduğumuz özel çocuklarımızın yaşamındaki rolünden dolayı sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Onlara bir nebze katkımız olduysa ne mutlu bizlere. Bizim için çok kıymetli öğrencilerimize ve sizlere hayatın her alanında sağlık ve mutluluk temenni ediyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”