ÖZGENTÜRK'TEN SAĞLIK VAKFI'NA ZİYARET  

“Bir Yudum İnsan” programı ile hafızalarda yer eden gazeteci, yazar, program yapımcısı...

ÖZGENTÜRK'TEN SAĞLIK VAKFI'NA ZİYARET  
“Bir Yudum İnsan” programı ile hafızalarda yer eden gazeteci, yazar, program yapımcısı ve belgeselci Nebil Özgentürk, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfını ziyaret etti.

Vakıf binasını ve atölyelerini tek tek gezerek, verilen hizmetler, yapılan atölye çalışmaları ve etkinlikler konusunda yetkililerden bilgiler alan Özgentürk, özel öğrencilerin Engelsiz Müzik Atölyesine konuk olup onlarla birlikte ritm yapıp, şarkı söyledi. Çocukların atölye çalışmalarından, verilen rehabilitasyon ve özel eğitim hizmetlerinden çok etkilendiğini ifade eden ünlü yazar, engelli öğrencilerin ürettiği mozaik ve seramik çalışmalarını da dikkatle inceledi. 
 
Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Can Ekşi ve Ülker İnan ile eski dönem Yönetim Kurulu Üyesi Can Pulak ve işadamları Gürol İnan ile Recai Çakır'ın da hazır bulunduğu ziyarette Özgentürk, "zihnimle, kalbimle çok huzurlu hissettiğim bir yer, insana insan olduğunu hatırlatan ve rehber olan bu yeri ziyaret etmekten mutluluk duydum" dedi.
 
Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Akkaya; “Değerli bir duayeni misafir etmek bizim için onur, Türkiye’nin yakın geçmişine ışık tutan, farklı bölgelerde yaşanan hayatları ve göremediklerimizi topluma gösteren başarılı gazeteci, yazar Nebil Özgentürk’ün Vakfımızı ziyaret edip, çocuklarımız ve aileleri ile tanışması bizleri onurlandırdı. Büyük bir aile olan Türk ulusunun yetiştirdiği değerli sanat insanı Sayın Özgentürk’e, yine ailenin üyeleri Özel çocuklarımızı sevindiren bu ziyareti için teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.