Pazar Günü Bodrum Renklenecek...

Bodrum'da pazar günü Color Fest Bodrum düzenlenecek.

Pazar Günü Bodrum Renklenecek...

Bodrum'da pazar günü Color Fest Bodrum düzenlenecek.

Bodrum Gençlik Spor Kulubü (BOGES), Koca Adam ve Fun Fest Organizasyon Şirketleri işbirliğinde Kızılağaç Deve Güreşi Arenasında düzenlenecek olan festival, saat 12.30'da başlayacak.

Birbirinden renkli etkinliklerin yer alacağı festival hakkında konuşan Bodrum Gençlik Spor Kulubü (BOGES) Başkan Yardımcısı Seda Osten Tamdemir şunları söyledi:

"Bodrum Gençlik Spor Kulubü (BOGES), Koca Adam Organizasyon şirketi ve Fun Fest Organizasyon Şirketi ile birlikte Colour Fest Bodrum'u düzenliyoruz. Bu pazar saat 12.30'da kapılar açılacak ve festival başlayacak. Herkesi bekliyoruz. Son biletler yarın akşam yerel satış noktalarında satışta olacak. Bileti olmayanlar da daha sonra kapıdan bilet temin edebilirler. Color Fest Bodrum'da rengarenk olacağız. Birbirinizi boyamak istiyorsanız, boya atmak istiyorsanız `Bodrum'u renkliye çevirelim, renkli olsun` diyorsanız, hepinizi beyaz tişörtlerinizle bekliyoruz" dedi.

Koca Adam Organizasyon Şirketi sahibi Beysun Özbek ise "Kapı açılış saatini 14.00 demiştik ama çok yoğunluk olduğundan dolayı 12.30'a çektik. Kapı saat 12.30'da açılacak. 3 tane DJ, dans grupları ve yarışmalarımız var. Bunlarla birlikte hava kararıncaya kadar baharın gelişini kutlayacağız. Zaten bu işin formatı, baharın gelişini ve doğanın yeşillenmesini ve renklenmesini kutlamak. Hep birlikte eğleneceğiz, dans edeceğiz ve şarkılar söyleyeceğiz. Etkinliğimiz Kızılağaç Deve Güreşi Arenasında olacak. Herkesi bekliyoruz" dedi.