Prenses Bodrum'a Hayran Kaldı

Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya'nın kızı Prenses Maertha Louise, nişanlısı Shaman Durek ile geldiği Bodrum'a hayran kaldı.

Prenses Bodrum'a Hayran Kaldı

Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya'nın kızı Prenses Maertha Louise, nişanlısı Shaman Durek ile geldiği Bodrum'a hayran kaldı.

Üç yıl önce eşinden boşanan Prenses Maertha Louise ile evlilik hazırlığı içinde olduğu Shaman Durek, Dr. Ender Saraç'ın eşi Benan Saraç'ın onurlarına verdiği yemek davetine katıldı. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ında katıldığı gecede, Prenses Maertha Louis'e çiçek takdim eden Aras, Bodrum mandalina lokumu ve mandalinadan üretilen ürünleri prensese hediye etti. Sepetin içerisinde takdim edilen ürünleri prenses teker teker inceledi.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN RESMİNİ GÖRÜNCE ÇOK SEVİNDİ

Prenses Maertha Louise ve sevgilisi Shaman Durek'e Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından bir de Atatürk resmi hediye edildi. Resmi görünce, karşısında saygıyla eğilip eline alan prenses, Atatürk'ü tanıdığını çok güçlü, saygın bir lider olduğunu kendisinin de bir Atatürk hayranı olduğunu söyledi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise böyle önemli misafirleri Bodrum'da ağırlamaktan gurur duyduklarını belirterek "Bodrum tarihi ve kültürüyle doğal güzellikleriyle çok önemli bir coğrafyadır. Türkiye'nin en değerli hazinesi diyebilecek kadar önemli bir yerdir Bodrum. Bodrum'u tüm dünya tanıyor. Biz Bodrum'u daha da güzelleştire biliriz. Dünya'nın en önemli ülkelerinden Norveç'in prensesi de Bodrum'u tercih ediyor tatil için. Bunun gibi birçok ünlü isim Bodrum'da. Bu bizim için çok önemli. Türkiye'nin turizmi Bodrum'un kapısından geçiyor. Prenses ile birlikte güzel bir akşam geçireceğiz ve Bodrum'un tüm güzelliklerini teker teker kendisine anlatacağız. Bu da bize Avrupa'nın kapısını açabilecek diyebilirim" dedi.

Daveti gerçekleştiren Benan Saraç ise dünyaca ünlü danışman Shaman Durek'i ağırladıklarını ifade ederek "Norveç prensesi Maertha Louise ve dünyaca ünlü danışman Shaman Durek'i ağırlıyoruz. Bodrum'a tatil için geldiler. Bodrum'u çok sevdiler. Shaman Durek zaten bir Bodrum hayranıdır ve prenses Maertha Louis'e Bodrum'u göstermek istedi. Türkiye'yi, Bodrum'u tercih ettikleri için çok mutluyuz" şeklinde konuştu.