Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Bodrum’da resmi bayramlaşma töreni, Bodrum Belediyesi Trafo Kafe’de gerçekleştirildi.

Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Bodrum Kaymakamlığı tarafından düzenlenen törene; Kaymakam Mustafa Çit, Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Garnizon Komutanı Albay Ertan Benli, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Gökhan Kurgan, İlçe Emniyet Müdürü Oktay Boydak, Sahil Güvenlik Komutanı Binbaşı Raşit Gödelek, daire amirleri, gaziler, siyasi parti ve STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Törende konuşan Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, şunları dile getirdi;

“Bodrum’da seçim dönemini geçirdik ve artık hizmet dönemini başlattık. Bodrum’da ekip arkadaşlarımızla beraber hem Muğla Büyükşehir Belediyemizle, hem devletimizin tüm kuruluşları ile beraber etkin çalışmalar sergileyerek Bodrum’umuzun kronik gibi görülen tüm sorunlarının çözümü için hızlı bir şekilde hamlelerimizi yapacağız. Bu Ramazan Bayramı vesilesiyle, Sayın Kaymakamımızın davetiyle bugün burada hem bir kucaklaşma hem de bir bayramlaşma yaşadık. Ben bu vesile ile mübarek Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramların birlik, beraberlik, kardeşlik olduğunu unutmamalı ve küslüklerin, dargınlıkların, ötekileştirmelerin unutulduğu, daima bir arada sımsıkı bağlarla birbirimize bağlandığımız nice bayramlarda buluşmayı diliyorum.”

Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit ise bayramın Bodrum’a çok yakıştığını dile getirerek şöyle dedi;

“Belediye Başkanımız sağ olsun böyle güzel bir ortam sağladı. Sizler de katıldınız, ayağınıza yüreğinize sağlık. Bodrum, güzel bir gün geçiriyor. Yoğunluğumuz çok güzel, sezonu böyle ara mevsimde açtık. Ankara’dan, İstanbul’dan ve yakın illerden Bodrum’umuza gelenler oldu. Ben hepsine teşekkür ediyorum. Otellerimizin de açık olanlarında belli doluluk oranlarına eriştik. Esnafımız da şu anda mutlu. Ben birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.”