Saldırıda Yaralanmıştı, Kurtarılamadı!

Milas’ın Demirciler Mahallesi’nde çıkan kavgada ağır şekilde yaralanan ve tedavisi Bodrum’da devam eden 34 yaşındaki Cemal Gül, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Saldırıda Yaralanmıştı, Kurtarılamadı!

Edinilen bilgiye göre Bodrum’da bir oto galeride çalışan Cemal Gül, gece saatlerinde arkadaşları ile birlikte alkol aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Cemal Gül’ün beraber alkol aldığı arkadaşı, Milas’ın Demirciler Mahallesi’nde yaşayan S.E.D. isimli genç ile aralarında problem olduğunu ve S.E.D.’in kendisine kötü davrandığını söyledi. 

Bunun üzerine Cemal Gül ve beraberindeki 4 kişi, araca binip Demirciler Mahallesi’ne gitti. Gül ve arkadaşları, telefonla aradıkları S.E.D. isimli genci evlerinin önünde darp etti. 

Bunun üzerine tüfekle balkona çıkan S.E.D.’nin babası M.D., Cemal Gül’e ateş etti. Bacağından ağır şekilde yaralanan Gül, Bodrum Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Jandarma ekipleri, M.D. ve eşi E.D.'yi gözaltına aldı.

Dün yapılan operasyonla bacağı kesilen Cemal Gül’ün bugün hayatını kaybettiği öğrenildi. Cemal Gül’ün cenazesinin Milas’ın Kısırlar Mahallesi’nde toprağa verileceği bildirildi.