Shelton'da Bambaşka Bodrum Sunumu

Yaz boyunca Bodrum’da gerçekleştirdiği sanatsal aktivite ve davetlerle iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok tanınmış simayı bir araya getirerek adından söz ettiren Shelton, sonbahar döneminde yeni bir etkinliğe imza attı.

Shelton'da Bambaşka Bodrum Sunumu

Adabükü'nde “Bambaşka Bodrum” mottosuyla şehrin gürültüsünden uzak, Bodrum’un tüm imkanlarından uzaklaşmadan, yatay mimari ve teknolojik donatılarla doğayla baş başa bir yaşam sunan Shelton Bodrum, villa yaşamına sunduğu bambaşka bakış açısını Ege ve Bodrum bölgesinden ağırladığı 50 acente ile paylaştı. 

Shelton Bodrum satış ofisinde gerçekleştirilen etkinlikte davetlilere DJ, canlı müzik ve yemek eşliğinde “Bambaşka Bodrum” sunumu gerçekleştirildi. 

Bodrum’da hem orman hem de denizi olan en nadir yerde bulunan Shelton Bodrum konumuyla, Ege kültürünü hala en güçlü şekilde yansıtan ve yaşatan Adabükü’nde yer alan, tarihi Bargilya Antik Kenti, 200’den fazla kuş türüne ev sahipliği yapan Bargilya Kuş cenneti ile tarih ve doğanın içi içe bulunduğu bambaşka bir yaşam sunuyor. Sakinlerinin, dört mevsim Bodrum’un tüm ayrıcalıklarından faydalanarak yaşayabileceği Shelton Bodrum, özellikleri ile de ulaşılabilir lüks alanında da bambaşka bir proje olarak ortaya çıkıyor. 

Bodrum-Milas Havaalanına 15 dakika, Bodrum Marina'ya 20 dakikalık mesafesiyle karmaşadan uzak bir konumda yer alan Shelton Bodrum, doğayla uyumlu mimarisi ve 3+1 konsepti ile toplam 104 ayrıcalıklı villadan oluşuyor. 

Bünyesinde 30 bin m2 den fazla yeşil alan, villa sakinlerine özel yürüyüş yolları, çocuklar için düşünülmüş oyun alanları, her zevke uygun hobi ve her türlü tenis, voleybol, basketbol sportif faaliyet alanları ve daha bir çok sosyal aktivite imkanları ile Shelton Bodrum, ulaşılabilir lüks alanında bambaşka bir proje olarak ayrıcalığını hissettiriyor.