Sokak Canları İçin Buluşacaklar

Bodrum’da sokak hayvanlarının bakım ve sağlık hizmetleri için faaliyet gösteren Bodrum Hayvan Hakları Derneği için bir etkinlik gerçekleştirilecek.

Sokak Canları İçin Buluşacaklar

4 Ekim 2023 akşamı 18.30’da Eskici Black7 isimli mekanda başlayacak etkinlikten elde edilecek tüm gelir, sokaklarda yaşayan canlar için Bodrum Hayvan Hakları Derneği’ne bağışlayacak.

Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu 4 Ekim Çarşamba akşamı tüm geliri Bodrum Hayvan Hakları derneğine bağışlanacak etkinlik için tüm hayvan severleri Eskici Black7’a beklediklerini söyledi. Füsun Uslu yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Bodrum’da terk edilen ve sahipsiz sokaklarda bulunan tüm canlara gerek mama, gerek sağlıkları için oldukça çaba sarf eden derneğimize gelen bu teklif bizi gerçekten inanılmaz mutlu etti. Sokaklarda yaşayan tüm canlarımıza dokunmaya çalışıyoruz. Hepsinin sağlığı aslında aynı sokaklarda yaşayan, gezinen bizler için de önem taşıyor. Zaman zaman gerekli müdahaleler için özel kliniklerle çalışmamız, sürekli olarak onların karınlarını doyurmamız gerektiği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu maliyetlerin altından bir dernek olarak kalkmamız çoğunlukla oldukça zor oluyor. Bağışlarla, desteklerle yol alıyoruz. Bu nedenle öncelikle Eskici Black7 ailesine bize bu yıl da bu desteği verdikleri için çok mutluyuz. Binlerce teşekkürü hak ediyorlar.”