Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu!

Bodrum’da iki TIR ile bir otomobilin karıştığı kazada otomobil sürücüsü yaralandı, otomobilin TIR'ın altında kalmaktan son anda kurtulduğu kaza anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu!

Konacık Atatürk Bulvarı’nda seyreden Candan T. İdaresindeki 48 AEC 941 plakalı otomobil, aynı istikamette seyreden bir TIR ile çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobile, arkadan gelen başka bir TIR çarptı. Otomobil, refüjdeki ağaca çarptıktan sonra sol şeridin ortasında durdu. TIR sürücüsü otomobile çarpmamak için hızlı bir şekilde fren yaptı. Otomobil, TIR’ın altında kalmaktan birkaç metre ile kurtuldu.  

Kazada yaralanan otomobil sürücü Candan T, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaza anı çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kaza anlarına şahit olan Emre Esen isimli esnaf, “Kaza sabah saatlerinde oldu. Arabama binecekken sol tarafta TIR’ın geçmesinden kaynaklanan fren sesini duydum. Gözümün önünde oldu. TIR yavaşladı, araca çarptı. Çarpmayla birlikte araç orta refüje çıktı. Sonra baktık, durumları iyi. Çok şükür ucuz atlatıldı. Facianın eşiğinden döndü denilebilir.”