SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 19:07:19' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 19:07:19' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=19 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661201

Temsilcilerimiz, Galibiyet İçin Çıkıyor

Spor Toto 1'inci Lig'de son olarak deplasmanda Altaş Denizlispor ile golsüz berabere kalarak galibiyet hasretini 3 maça çıkaran ve bu sezon ilk kez Play-Off hattının dışında kalan Bodrumspor, yarın sahasında Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek. Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Çağdaş Bodrum Spor, 9. Hafta mücadelesinde Bornova Belediyesi Karşıyaka ile İzmir deplasmanında karşılaşacak.

Temsilcilerimiz, Galibiyet İçin Çıkıyor

Bodrum İlçe Stadı'nda Oğuzhan Çakır'ın yöneteceği karşılaşma saat 13.30'da başlayacak. Karşılaşmanın bilet fiyatları VIP 200, maraton ve kale arkaları 50, misafir tribünü ise 65 TL olarak belirlendi.

Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Gençlerbirliği karşısına mutlak galibiyet için çıkacaklarını belirterek, "Bu sezon ilk defa Play-Off potasının dışında kaldık. Son maçlarda aldığımız skorlar bizim için iyi değildi. Ufak bir düşüş yakaladık. Bu maçı kazanırsak yeniden çıkışa geçeceğimizi biliyoruz. Artık galibiyet alma zamanımız geldi. Devrenin sonuna kadar maksimum puanı toplamaya çalışacağız" yorumunu yaptı. 

ÇAĞDAŞ BODRUM, YERİNİ KORUMAK İÇİN OYNAYACAK

Süper Lig hedefi mücadele eden basketboldaki temsilcimiz Çağdaş Bodrum Spor, Türkiye Basketbol Ligi’ndeki 9’uncu maçına çıkıyor. Ligde birinci sırada yer alan Bodrum ekibi, 3 Aralık Cumartesi günü saat 15.45’de Altındağ Atatürk Spor Kompleksi’nde Bornova Belediyesi Karşıyaka ile karşılaşacak. 

Çağdaş Bodrum Spor, şampiyonluk yolunda kayıp yaşamak istemiyor. Federasyon Youtube TBF TV kanalından canlı olarak yayınlanacak müsabakada Bodrum ekibinin hedefi galibiyet.