Türkiye Üçüncüsü Oldular...

Türkiye Öğretmenler Kupası’nda Bodrumlu öğretmenler 3. oldu. 

Türkiye Üçüncüsü Oldular...

Türkiye Öğretmenler Kupası’nda Bodrumlu öğretmenler 3. oldu. 

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı, resmî ve özel her tür ve seviyedeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler, Bakanlığın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde iletişim ve motivasyonun artırılması, okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi için başlatılan Türkiye Öğretmenler Kupası’nda mücadele etti. Ankara’da yapılan müsabakalar sonunda Bodrum Erkek Masa Tenisi ekibi, Türkiye üçüncüsü oldu. 

Merkez Turgutreis Ortaokulu Öğretmeni Ertan Güzel, Merkez Turgutreis Ortaokulu Öğretmeni Mehmet Ünal, Özel İzgi Kültür Koleji Öğretmeni Murat Nazlı, Özel İzgi Kültür Koleji Öğretmeni Erdal Balcı, Bodrum Bitez Gülümser Danacı Ortaokulu Öğretmeni Mustafa Uludoğan, Gümüşlük Kemal Durmaz Ortaokulu Öğretmeni Ümit Yekrek ve Saliha Veysel Oktay Ortaokulu Öğretmeni Bedri Beniz'den oluşan ekibin başarısı sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz öğretmenleri tebrik etti. 

Öğretmenlerin elde ettikleri başarıdan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz, “Türkiye genelinde kurulan 403 erkek masa tenisi takımı arasından sıyrılarak büyük bir başarıya imza atan tüm öğretmenlerimizi ve eğitmenimizi tebrik ediyorum” dedi.

Ankara'da yapılan ve 8 bölgeden takımların katıldığı final müsabakalarında dereceye giren Bodrum ekibi, 23 Kasım Cumartesi günü Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran'ın katıldığı törenle ödüllerini aldı.