26 Yıl Sonra Büyük Sürpriz...

Güllük İlkokulu 1993 mezunları, 26 yıl sonra bir araya gelerek ilkokul öğretmenlerine sürpriz öğretmenler günü kutlaması yaptı.

26 Yıl Sonra Büyük Sürpriz...

Güllük İlkokulu 1993 mezunları, 26 yıl sonra bir araya gelerek ilkokul öğretmenlerine sürpriz öğretmenler günü kutlaması yaptı.

1993 yılı Güllük İlkokul mezunu öğrencileri 26 yıl sonra mezun oldukları okulda bir araya gelerek öğretmenleri emekli sınıf öğretmeni Fatma Elgün ile bir araya geldi. Sınıf mezunlarından Bodrum'da yaşayan Turizmci Güliz Akdeniz Ay'ın fikir öncülüğünde 1993 yılında mezun olan tüm arkadaşlar, 26 yıl sonra bir araya gelerek 1 hafta boyunca tüm hazırlıklarını yapıp öğretmenlerini sürpriz bir şekilde mezun oldukları okulda, aynı sınıfta ve aynı sıralarda oturarak beklediler.

Öğretmenin kızı Serap Elgün Özen, yürüyüşe götürüyorum bahanesiyle annesini okula getirdi. Sınıfa girdiğinde mezun ettiği öğrencilerini yıllar sonra karşısında gören Sınıf Öğretmeni Fatma Elgün, gözyaşlarını tutamadı ve ömrü boyunca böyle anlamlı bir gün yaşamadığını ve mutluluğunu tarif edemediğini söyledi. Tüm mezunlar öğretmenleri için hazırladıkları hediyelerini verdikten sonra hep birlikte fotoğraf çektirip aynı sıralarda sohbet ettiler. 

Mezun öğrenciler Güliz Akdeniz Ay, Nilgün Çiftçi Mete, Mine Tekin Akıncı, Yasemin Kadık Zeybek, Muzaffer Mandıracıgil, Hakan Onay, Engin Yılmaz, Mete Peker, Savaş Taner Acar, Kemal Ersoy, Hüseyin Bar, “26 yıl sonra tekrar bir araya geldik öncelikle öğretmenimizle bir arada olmak, daha sonra çocukluk arkadaşlarımızla tekrar görüşmek çok güzel ve anlamlıydı hepimiz çok mutluyuz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun” dediler.