TÜRKİYE'NİN KİMYA KURULUŞUNDAN BODRUM'A YATIRIM

1994 yılında kurulan ve Türkiye'nin önemli kimya sanayilerinden birisi olan Neta...

TÜRKİYE'NİN KİMYA KURULUŞUNDAN BODRUM'A YATIRIM
1994 yılında kurulan ve Türkiye'nin önemli kimya sanayilerinden birisi olan Neta Temizlik Ürünleri Kimya Sanayi, Bodrum'da Ece Kurutezmileme ile güçlerini birleştirdi.

Firma, Bodrum bölgesinde Ece Kurutemzileme'nin bir kuruluşu olan Elif Endüstriyel Temizlik Ürünleri ile Bodrum'da hizmete girdi.

Önceki gün LVZZ otelde düzenlenen gecede bir araya gelen firma yetkililerinden Elif Endüstriyel Temizlik Ürünleri Yetkilisi Doğan Akın ve NETA Kimya Genel Müdürü Serdar Koç tek tek geceue gelen misafirleri karşıladı.

Canlı müzik eşliğinde devam eden gecede konuşan Koç, "Bodrum'da tekrar yapılaşmak için Ege Kurutemizleme'nin yan kuruluşu olan Elif Endüstriel ile Bodrum'da sektördeki kişilerle yeniden buluştuk" dedi.

NETA kimyanın tekrar üst düzeye çıkmasını sağlamayı amaçladıklarını ifade eden Koç, "Bodrum'da güzel işler yapacağımıza inanıyorum. NETA kimya 21 yıldır endüstriyel sektörde Türkiye'nin ilklerinden olup hizmeti Bodrum'da da vermeyi planlıyoruz" dedi.

Koç, şöyle konuştu:

"Çevreye duyarlılığımızdan dolayı çok ciddi bir yatırım yapıp bu insan hatasını sıfıra indirdiğimizden dolayı çevre etkinlik değerlendirme raporumuzda vardır. Türkiye'de belgelendirme sistemlerine sahibiz. Aynı zamanda sağlık bakanlığının kriterlerinin tamamına sahip olduğumuzdan dolayı çevreye çok önem veriyoruz. Aynı zamanda gereksiz kimyasal kullanımının önüne geçmek için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.