Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:52:08' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:52:08' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657513

Volkan Demirel Gökova Koylarında

Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel, ligin bitmesinin ardından Bodrum ve Gökova koylarında tatil yapıyor. 

Volkan Demirel Gökova Koylarında
Volkan Demirel Gökova'da Tatil Yapıyor

Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel, ligin bitmesinin ardından Bodrum ve Gökova koylarında tatil yapıyor. 

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve geleceği ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmayan 37 yaşındaki Volkan Demirel, geçen haftasonu sona eren Süper Lig’in ardından tatil için Bodrum ve Gökova koylarını tercih etti. Ailesi ile birlikte Gökova koylarını yatla gezen başarılı eldiven, önceki akşam Çökertme’deydi. Yatla bölgeye gelen Demirel, burada denize girdi. Ardından Çökertme’de ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte “İhtiyar Balıkçı” adlı mekanda yemek yiyen file bekçisi, hayranlarının fotoğraf isteklerini de kırmadı. 

Bir süre mekanda vakit geçiren Demirel ve beraberindekiler daha sonra mekandan ayrıldı. 

Volkan Demirel, sosyal medya hesabından da kızı Yeda ile fotoğrafını “Bodrum Mandalinam…” yazısıyla paylaştı. Demirel’in Bodrum tatilinin ne kadar süreceği bilinmiyor.