YABANCI TURİSTLERİN BODRUM SEVGİSİ

Eylül ayının sonlarına geldiğimiz şu günlerde Bodrum’a tatil için gelen yerli...

YABANCI TURİSTLERİN BODRUM SEVGİSİ
Eylül ayının sonlarına geldiğimiz şu günlerde Bodrum’a tatil için gelen yerli ve yabancı turistler, sıcakların düşmesine rağmen sahil kenarlarını dolduruyor. Paşa tarlası sahilinde güneşlenip güzel havanın tadını çıkaran yabancı turistler Bodrum’u bu mevsimde çok sevdiklerini ifade ediyor.

Ülkelerinde bu mevsimde hava sıcaklığının buraya göre daha düşük olduğunu ifade eden tatilciler; “Bodrum bizim için vazgeçilmez bir yer. Her sene Bodrum’a gelip en az 1 hafta kalıyoruz. Bu mevsimde burası çok güzel. Ailemiz ile birlikte Bodrum’un çeşitli yerlerini gezme fırsatı da buluyoruz” diye konuştular.

Bodrum Daimond Of Bodrum Otel’de konaklayan Fransız turistler ise güneşin ve denizin tadını çıkartıyor. Bodrum’da sıcak ve güzel bir havanın olduğunu ifade eden Fransız turistler, bir süre daha Bodrum’da kalacaklarını belirtiyor.

Sahilde güneşlenen İngiliz Turistler ise, Bodrum’un ayrıcalıklı bir yer olduğunu belirterek; “Eşimle birlikte tatile geldik. Bodrum çok güzel bir yer. Gece eğlenceleri ve insanları çok güzel. Her sene Bodrum’a tatil için gelmeye çalışıyoruz” dedi.